На ком каналу је Ман Утд против Цолцхестер? Информације о телевизији и стриму уживо

Фудбал

Ваш Хороскоп За Сутра

Победа Манцхестер Унитеда у Цхелсеају заузела је њихово место у четвртфиналу Купа Царабао против Лиге Тво, великана убице Цолцхестер Унитеда.

Два гола Марцуса Расхфорда, укључујући самоуверен ударац са беле тачке, обезбедили су Редсима победу од 2-1 против Цхелсеаја у прошлом колу.

Екипа Есекса је у међувремену успешно избацила клубове Премијер лиге Кристал Палас и Тотенхем из Лига купа.

Момчад Оле Гуннара Солскјаера тренутно седи изван прве четири у Премиер лиги и видеће ово као прилику да испроба трофеј и по шести пут освоји Лига куп.

Марцус Расхфорд из Манцхестер Унитеда аплаудира навијачима на крају освајања Купа Царабао у Цхелсеају (Слика: ПА)

Када је утакмица?

Утакмица се игра у среду, 18. децембра у 20:00.

Где се игра утакмица?

Цолцхестер ће отпутовати на север како би играо на чувеном Олд Траффорд стадиону.

Ман Унитед је у недељу одиграо нерешено последњу утакмицу на свом терену са Евертоном.

На ком ТВ каналу је игра?

Игра се неће преносити уживо у Великој Британији на ТВ -у или уживо.

Цолцхестер је ове сезоне већ запањио Тоттенхам у Лига купу (Слика: Ацтион Имагес преко Реутерса)

Новости из тима Манцхестер Унитед

Паул Погба искључен је са утакмице у среду увече због болести. Погба је ове сезоне играо само шест пута након повреде скочног зглоба.

Солскјаер је рекао да му је Француз слободно време 'прилично уназадио', неколико сати пре него што је Погба снимљен како плеше на дочеку братова венчања у Паризу.

Диого Далот није био присутан два месеца, али се прошле недеље вратио на пуну обуку. Могао би ући у састав против Цолцхестер -а.

Други одсутни за Редсе укључују Ериц Баилли, Фосу-Менсах и Марцос Ројо.

Новости из тима Цолцхестер

Луке Норрис је у суботу постигао свој седми гол ове сезоне у Сцунтхорпеу и настојаће да настави са постизањем голова у Лига купу.

Нападач Цоуртнеи Сениор замењен је повредом четворке на полувремену прошлог викенда, па ће потенцијално пропустити утакмицу у среду увече.

Голман Цолцхестер-а Деан Геркен убацио је само један гол у своју мрежу за триста шездесет минута такмичења.

Опширније

Миррор Фоотбалл'с Топ Сториес
Пријавите се на дневну е -пошту Миррор Фоотбалл Пренесите вести УЖИВО: Најновији трачеви Моуринхо циља на 'срећног' Манцхестер Унитеда Месси коментарише одлазак из Барселоне