Кавасаки Фронтале 1-0 Цхелсеа: 5 голова док је Цхристиан Пулисиц дебитовао у поразу

Фудбал

Ваш Хороскоп За Сутра

Бразилски нападач Леандро Дамиао предводио је Цхелсеа до пораза од 1: 0 у Јапану јер је Кавасаки Фронтале из Ј лиге освојио славно скалп предсезоне.

Касни напор замене у Јокохами решио је игру у коју су постепено расли мушкарци Франка Лампарда, али одећа из Премијер лиге, која је као заменик у другом полувремену предала деби Цхристиану Пулисицу, није успела да се пробије.

Почетна екипа Цхелсеаја у којој су били Вилли Цабаллеро, Масон Моунт, Кенеди и Мицхи Батсхуаии, борила се да сломи домаћине, Педро је изнудио рану одбрану и упутио још један ударац тик изнад пречке, пре него што је Кенеди са велике удаљености ударио.

Међутим, Цабаллеро је морао да закасни да одбије шампионе Ј лиге у полувремену.

Лампард је направио промене у паузи са Давидеом Заппацостом, Андреасом Цхристенсеном, Емерсоном, Россом Барклеијем и Оливиером Гироудом замијенивши Цесара Азпилицуету, Курта Зоуму, Марцоса Алонса, Педра и Батсхуаиија, али Моунт је био близу да отвори бодовање са увијањем три минута од поновног покретања.

Леандро Дамиао постиже победника за Кавасаки (Слика: АФП/Гетти Имагес)

Бразилски нападач слави свој гол (Слика: АФП/Гетти Имагес)

Гироуд је био одбијен солидном одбраном из 75. минута из слободног ударца, али Дамиао, који је претходно упутио ударац мало поред гола, главом је послао домаћу екипу са два минута и његов допринос се показао одлучујућим.

Ево пет тачака разговора из сукоба ...

1. Назад на четири

Нови менаџер Челсија Франк Лампард изгледа да фаворизује задњу четворку - за разлику од једног од његових претходника Антонија Контеа, који је играо са тројком назад и крилима. Лампардова одбрана у Јокохами били су Цесар Азпилицуета, Давид Луиз, Курт Зоума и Маркос Алонсо.

2. Монтирање кућишта

Лампарду се свиђа младић Масон Моунт, који је прошле недеље играо против Ст Патрицк'с Атхлетиц -а и постигао гол. Двадесетогодишњак, којег је Лампард имао у Дербију прошле сезоне и који се добро снашао, поново је добио прилику да импресионира одмах иза нападача.

Лампард ће бити незадовољан што његова страна није имала клиничку предност (Слика: РЕУТЕРС)

Пулисиц је својим наступом показао неке обецавајуце знакове (Слика: РЕУТЕРС)

3. Темпо је већ евидентан

Челси покреће лопту много брже него што је то био случај под Мауризиом Сарријем. Много је мање бочних пролаза, много више сондирања и притискања напред. Али мора постојати крајњи производ.

4. Пулишић показује узбудљиве знакове

Нови дечак Челсија - потписан пре него што их је забрана погодила - Цхристиан Пулисиц је оштар и брз у лопти и воли да преузме дефанзивца.

Јое О'Цоннор Денисе Левис

Лампард има на чему да ради (Слика: РЕУТЕРС)

Опширније

Миррор Фоотбалл'с Топ Сториес
Пријавите се на дневну е -пошту Миррор Фоотбалл Пренесите вести УЖИВО: Најновији трачеви Моуринхо циља на 'срећног' Манцхестер Унитеда Месси коментарише одлазак из Барселоне

5. Циљеви бити проблем?

Постоји забринутост око тога одакле ће голови доћи у овом тиму, а Еден Хазард и Гонзало Хигуаин су отишли. Мицхи Батсхуаии и Оливиер Гироуд су обојица суђени унапред против Кавасакија у поразу од 1-0, али ниједан није изгледао овом приликом као решење.

Који нападач ће освојити Златну копачку за Еуро 2020? Ставите своје опкладе

У сарадњи са ИОУРБРАНД.ЦОМ

Кладионице су објавиле неке велике цене за добитника Златне копачке на Еуру 2020.

Осим тога, ако се кладите £ 10, добијате бесплатну опкладу од £ 10 ако ваша прва опклада изгуби на иоурбранд.цом (Понудите 18+ УК и само нове клијенте. Примењују се потпуни ТС&ЦС).

Улог од 10 фунти на Даннија Ингса из Соутхамптона враћа 250 фунти, док 10 фунти на победника Еура 2016. и ас Барца Антоинеа Гриезманна зарађује 75 фунти. Вратите се у Милански Ромелу Лукаку и претворите 10 фунти у 110 фунти!