Цхелтенхам Голд Цуп 2018: Датум, тркачи и возачи, тркачка карта, квоте, ТВ канал и како доћи до карата

Коњске Трке

Ваш Хороскоп За Сутра

Роббие Повер слави освајање 3.30 Тимицо Цхелтенхам Голд Цуп Цхасеа на величини Јохна(Слика: РЕУТЕРС)

С обзиром да је Цхелтенхам Фестивал у току, љубитељи трка су већ спремни са својим оловкама за клађење за недељу дана трка.

Очекује се да ће се хиљаде људи укључити у дешавања на тркалишту Престбури Парк ове недеље.

И све очи ће бити упрте у њену велику награду јер се трка за Златни куп враћа у петак.

Прошле године Роббие Повер је победио на леђима Сизинга Јохна и победио фаворите Дјакадама и Цуе Цард пред трку.

Ево свега што требате знати о овогодишњој трци ...

Џокеј Роббие Повер слави након победничке вожње на Сизинг Јохну у Златном купу 2017. године (Слика: ПА)

Када је то?

Цхелтенхам фестивал почео је у уторак, 13. марта, а прва трка кренула је у 13:30.

Фред први излази са женом

Фестивал се завршава након што је последња трка у петак 16. марта завршена - заказано време почетка је 17.30 часова.

Као и обично, златни куп за изложбу заузеће уобичајено место у 15:30 тог петка, 16.

елон муск и амбер хед

*Сва наведена времена су ГМТ

Величина Јохна коју је возио Роббие Повер пре него што је освојио златни куп 2017. године (Слика: РЕУТЕРС)

На ком је каналу?

ИТВ Рацинг покривају сваки дан и сваку трку фестивала, тако да не морате гледати даље од тога за своје потребе гледања.

Они на Ски -у и Виргин -у морају да се укључе на канал 103.

Радњу ћемо такође пратити овде на Миррор Спорт -у, па припазите на блог уживо који ће бити доступан за преглед тог дана.

Ко трчи?

Минелла Роццо ће се надати да ће бити боља у златном купу, пошто је 2017. освојила 2. место (Слика: ПА)

Па тркачи и јахачи још нису 100% потврђени, с обзиром на то да фестивал још није за неколико седмица, али се очекује да ће бити укључени неки уобичајени осумњичени.

Очекује се да ће се величина Јохна вратити да брани своју круну, као и прошлогодишње вицешампионке Минелла Роццо и Нативе Ривер.

А Мигхт Бите се појавио као један од фаворизованих избора након његове победе у потери краља Георгеа ВИ у Кемптону у децембру, а Ницо де Боинвилле се очекује да ће бити у седлу.

Што се тиче осталих џокеја, ако је све у реду, можете бити сигурни да ће у то бити укључен Руби Валсх, као и прошлогодишњи побједнички џокеј Роббие Повер.

Величина Џона изгледала је као природан избор да се врати и задржи златни пехар када је постигао гол прошлог марта, каже Дејвид Јејтс из Даили Миррор'с Невсбои -а.

Али ирски изазивач је лоше трчао током Божића и мора да се опорави ако жели да подржи своју победу 2017.

Мигхт Бите је био један од најдраматичнијих победника на Цхелтенхам Фестивалу када се прошлог пролећа бранио стабилизант Вхиспер за РСА Цхасе.

Сумње су биле да ће се овај терен изгорети, али он је ове сезоне био много смиренији коњ - и то обећава његову прилику.

Велики брат славне личности 2013

Опширније

Цхелтенхам Фестивал 2020
Арцхие МцЦои краде емисију Виллие Муллинс се нада бољој срећи Власник Тигер Ролл -а без гужве Национални Уживо из Челтенхама трећег дана

Тицкетс

За оне од вас који траже карту за велики дан, не тражите даље!

Још увек постоје неки доступни путем званична веб страница Цхелтенхам фестивала.

Или, ако сте закаснили за то, испробајте секундарне веб локације Стубхуб и Сеатваве.

Квоте за клађење

Мигхт Бите (Л) је тренутно фаворит кладионица за освајање златног купа (Слика: Гетти Имагес)

Квоте за ране кладионице од Виллиам Хилл јер се велика трка може наћи овде.

галаки ноте 9 водоотпоран

Успели су здраво 7/1 јер је Сизинг Јохн био први коњ од Бест Мате 2004. који је задржао своју титулу Златног купа.

Поменути Мигхт Бите тренутно је испред фаворита, а коефицијент је само 3/1.

Прошлогодишњи фаворити пред трку, Дјакадам и Цуе Цард, овог пута се такође не маре са тренутним квотама 33/1, односно 50/1.

На другом месту претходни победник Цонеигрее је на 40/1 да поврати своју круну за 2015. годину.

*Све шансе су тачне у време објављивања. Не заборавите да се коцкате одговорно.