Навијачи Астон Виле бацају ЗЕЛЕ на Стевеа Бруцеа током драматичног Престоновог жреба док притисак расте на шефа Вилланса

Фудбал

Ваш Хороскоп За Сутра

Навијачи Астон Виле бацили су купус на Стевеа Бруцеа са опсједнутим шефом под све већим притиском након драматичног ремија код куће у Престону.

Вилани су дошли до бода након ремија 3-3, упркос томе што су на паузи држали вођство од 2-0 након голова Јонатхана Кодјие и Тамми Абрахам.

Али Јамес Цхестер је видео црвено девет минута након другог полувремена, а Даниел Јохнсон је преокренуо резултирајући пенал за Нортх Енд.

Паул Галлагхер је изједначио 11 минута пре него што је Лоуис Моулт изгледао да је ухватио закаснелог победника за Престон.

(Слика: Бирмингхам Маил)

гласање за британске сапунице за 2014

Али Ианницк Боласие је ублажио део притиска на свог менаџера изједначивши у надокнади времена, иако је Гленн Вхелан то могао учинити још бољим.

Промашио је пенал у последњем ударцу на утакмици, па је домаћинима ускратио сва три бода.

Ово је само једна побједа у 10 за Бруцеа и Виллу и њихов други узастопни реми након застоја од 1-1 са Бристол Цитијем на Асхтон Гатеу у петак навечер.

Еллен Виллис Цилла Блацк

Обожаватељ Виле излучује своју фрустрацију (Слика: Бирмингхам Маил)

Брус је одвео Вилу у прошли термин Премијер лиге, али их је у финалу плеј -офа победио Фулам.

Уследило је бурно лето, а само три победе у овом мандату остављају их 12. на првенству, седам бодова у односу на прва два.